.

.

adidas Женска Alphabounce обука Обука Патики Чевли Чисто - Бела

adidas Женска Alphabounce обука Обука Патики Чевли Чисто - Бела

DEN 1678.80
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Текстил горниот.Ланче затворање.Пета повлече табот.Cushioned midsole.Гумени outsole.Се Влезе Во Зоната И Да Останат Таму Во Овие Удобно, Поддршка Крст-Обука Чевли.Флексибилни Отскокнување Midsole Обезбедува Енергија Тапацир Со Секој Чекор Да Ви Помогне Да Се Обучуваат Потешко И Подолго.Делот Мрежа Горниот Прилагодува На Обликот На Ногата За Персоналните Се Вклопуваат И Sock-Како Удобност.

R

Избор на клиент