.

.

Спортски Оркестарот Mustang Производи MLB-PICFRM622-STL-ФАН Св. Луј Кардинали 6x22 Фан Зона Врамени Уметнички дела

Спортски Оркестарот Mustang Производи MLB-PICFRM622-STL-ФАН Св. Луј Кардинали 6x22 Фан Зона Врамени Уметнички дела

DEN 2296.80
Залиха

Изложба На Квалитетот На Композитни Фотографија.Врамени во 1.25-инчен широк црн калапи.Подготвен да се откажам.Вкупната Големина : 24"(W) x 8"(H) x 1"(Т). 24"W x 8"H Врамени Печати.Официјално лиценцирани од главната бејзбол Лига (Mlb).Како дел од "Наследство Колекција" од страна на Mustang Производи, овој уникатно инспириран врамени тикет се печати е спортската историја трансформира во ѕид уметност.Со фотографска колекција на незаборавни иконите на слики, овој дизајн го слави најголемите моменти во тимот историја.

R

Избор на клиент