.

.

C&F Дома Dunmore Plaid Какао Салфетка Сет од 6 Памук Падне Жетвата Вечера Салфетка Крпа За на Маса Оркестарот Салфетка Сет од 6 Какао Браун

C&F Дома Dunmore Plaid Какао Салфетка Сет од 6 Памук Падне Жетвата Вечера Салфетка Крпа За на Маса Оркестарот Салфетка

DEN 437.28
Залиха

ДИЗАЈН : Богати тонови на какао, крем и природни состојат овој класичен селектирани plaid.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : рачно изработени од мек памук оваа салфетка е машина перат за лесно се грижи.Собори сува ниска и железо за најдобри резултати.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : Оваа ставка вклучува 6 салфетки која функција се претвори шевовите.Секој салфетка мерки 18 x 18 инчи.Координативното placemats и табела тркач се достапни одделно.СОВРШЕН ЗА : Оваа салфетка е одлична за вашиот одмор дома, condo, foleys или секојдневна употреба.Може да се користи за време на оброци или за украсување на кујнската маса или трпезарија.Го спарите со дополнителни tabletop опции од Cve доби само правото на допир за да креирате tabletop екранот достоен за вашето богатство спомени и значајни разговори.Се соберат околу табела опкружен со семејството, пријатели, и донесе класичен шарм во вашиот дом со нашите Plaid колекција од C&F Дома.Оваа колекција е совршен за секојдневна, одмор и специјални прилики.Ткаени од предиво обоена памук и loomed од страна на квалификувани занаетчии оваа колекција додава богата моделот на вашата маса.

R

Избор на клиент