.

.

UGREEN Слушалки Продолжување Кабел Hi-Fi Стерео 3,5 мм Продолжување Злато Позлатен Џек Extender Помошен Кабелот Компатибилен со ТВ Автомобил Телефон Лаптоп MacBook PC iPad PS4 Звучн?

UGREEN Слушалки Продолжување Кабел Hi-Fi Стерео 3,5 мм Продолжување Злато Позлатен Џек Extender Помошен Кабелот

DEN 335.76
Залиха

Добиете Повеќе Слобода на Движење : UGREEN 3.5 mm Аудио Кабел за Продолжување додава повеќе комуникативен соба помеѓу аудио влезни и излезни уреди и ви овозможува да го удобно лежи на троседот/кревет за да се види ТВ или играат игри во текот на ноќта, без нарушување семејства или соседи.На Слушалки Extender Доведе додава повеќе слобода и го прави лесно да се движат наоколу.Lossless Квалитет на Звукот : Добро изградени, машки да се женски 3,5 мм продолжување одржува оригиналниот квалитет на звукот, иако тоа се однесува на аудио пренос на далечина.Во комбинација позлатени конектори со стабилна оклопна(enamelled бакар, TPE, најлон), на Слушалки Помошен Extender Кабелот endues lossless, бучава-слободни и undelayed стерео аудио искуство.Трајност надгради : UGREEN женски машки помошен мозок е изграден да трае засекогаш.Памук-плетенка јакна го прави овој 3,5 мм продолжување доведе цврсти доволно да го издржат било пресврт, затегнување и метежот.Плус, на TRS продолжување кабел карактеристики 24k позлатени конектори и цврстата алуминиумска школки да се спротивстави на оксидација т поддршка микрофон, видео повик или во линија контролна функција. * Изградена МинататаСтерео Аудио Продолжување Кабел Адаптер карактеристики памук-плетенка јакна, алуминиум легура школки, и 24 K позлатени конектори за да се обезбеди супериорни перформанси во издржливост. * Метежот-Слободенмек памук-плетенка јакна, го прави лесно да се тркалаат овој помошен продолжување кабелот за уредно чување.Пошироката Компатибилност.Женски за машки помошен кабелот е соодветен за сите уреди со стандардни помошен аудио приклучок, како што се : . * Mac Book Pro, Mac Book Air, Mac Book, i Mac, Microsoft Surface, Chromebook, Лаптоп, Десктоп;. * Таблети, i Pad, i Pad Воздухот, i Pod, Sony Walkman, Smart TV, MP3 player, MP4 плеер;. * Вклучете Лајт, PS5 Контролер, PS4, PS3, Xbox Еден, е Радио за Автомобил, Автомобил Стерео Систем;. * Sony/Bose безжична Bluetooth слушалки, слушалки, гејмерски слушалки, Hi-Fi систем, Bluetooth звучници, Засилувач, Soundbox, Soundbar;. * Паметни телефони, како на i Phone 6/5, Samsung Галакси S10 Плус/S10e/S9/S8/S7/S6/J8/J7/J6/J4/J3 /A70/А50/A40/A20e/A10, Huawei P30 Лајт/P20/Y7/Y6/P Паметни, Motorola Мото G9/G8, Sony Xperia L1,итн.

R

Избор на клиент