.

.

Vervaco Верверица во Зима Перница Покрие Needlepoint Комплет

Vervaco Верверица во Зима Перница Покрие Needlepoint Комплет

DEN 2342.40
Залиха

Тежина : 1 Size : ca. 40 x 40 см / 16" x 16"Возраст : од 6 години Број на бои : 13 Наменети за употреба : перница, волна слика комплет вклучува : печатени голема дупка платно (stramin) со шема на тоа е густо предиво (акрилна) капчиња кука, детални инструкции во осум јазици (Eng, Ger, Fra, Esp, Рус, Ita, Nl, Ср) Со цел да се создаде перница ќе треба : материјал за пополнување на перница - пополнување од старата перница може да се вклопи или може да се купи 400 gramms на sintepon назад за перница - може да биде sewed со себе или стекнување веќе заврши еден Обрне внимание!Боите може малку да се разликуваат од сликите се предвидени.

R

Избор на клиент