.

.

Војводата Топ Понуда Ко. - Крвава стави на запалената Рака Поправка Balm, Unscented (5 мл) Супериорен Одделение Рака Заштита и Поправка Крем за Напорна Работа Раце

Војводата Топ Понуда Ко. - Крвава стави на запалената Рака Поправка Balm, Unscented (5 мл) Супериорен Одделение

DEN 527.76
Залиха

ЗА ГРУБА НЕМА МРСНИТЕ РАЦЕ - рака За поправка формула има и ланолин и шеј путер, што значи тоа обезбедува многу потребната влага без напуштање на рацете чувство леплива или мрсна (како што работи во зелена јар).МИРИС СЛОБОДЕН - за Разлика од рака лосион вашата баба користи, Војводата Топ Крвава стави на запалената Рака Поправка Balm е unscented па вашите раце не мирисаат на цвеќе.ГОЛЕМИТЕ ДЕЛ - Во 5 мл., ова е срдечна служат за исцелување balm за мажи ќе трае добар долго време.Формулиран за поправка на рацете на работниците, борци, и светски шампиони.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА - Направен во САД, а дел од приходот бенефиции U. S. Ветерани.Нашите производи се суровост-слободни и никогаш не биле тестирани на животни.

R

Избор на клиент