.

.

Maybelline Инстант Возраст Назад Гумичка Темни Кругови Третман Мулти-Користете Concealer, Светлина, 0.2 Fl Мл (Пакување од 1)

Maybelline Инстант Возраст Назад Гумичка Темни Кругови Третман Мулти-Користете Concealer, Светлина, 0.2 Fl Мл (Пакување

DEN 114.96
Залиха

Maybelline Инстант Возраст Назад Concealer : Америка е Број 1 Concealer; Избрише изгледот на темни кругови, точно појавата на црвенило и заличи на изгледот на кожата досадна со размена на Инстант Возраст Назад Гумичка мулти-користете concealer.Анти-Стареењето Concealer : се врати назад времето со оваа анти-стареењето под око третман concealer исполнет со Haloxyl; Каже bye bye на изгледот на фини линии, флеки, црвенило, и темни кругови, и здраво за блескава, и си отпочина, освежен изглед на очите.Најдобри се Соочуваат Напред : Maybelline има чиста, медиум, и целосна покриеност на фондацијата во течни, се држи, и перница фондацијата формули, и голем број на concealers, плус лице primers, контура, highlighter, и да се притисне во прав за да ви помогне да се создаде совршен платно.Maybelline е она што ви треба да се создаде било која се погледне : основањето, бб, крем, concealer и highlighter за да се создаде совршена платно, сенки, веѓата моливи и eyeliner за секое око се погледне и усна производи, од покаже запирање мат кармин да ау природни усна balms.Отстрани Maybelline Шминка Со Micellar Вода : Користете Garnier Micellar Вода како нежна шминка смена во текот на ноќта, и како чистење на лицето наутро да се првично наменет за Maybelline шминка.Боја : 120 СВЕТЛИНА.

R

Избор на клиент