.

.

Ahlstrom 0740-1500 Одделение 74 Квантитативна Филтер Хартија, 15 cm Дијаметар (Пакување од 100)

Ahlstrom 0740-1500 Одделение 74 Квантитативна Филтер Хартија, 15 cm Дијаметар (Пакување од 100)

DEN 1109.28
Залиха

Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 3.556 L X 14.732 W X 16.51 H (Сантиметри).Пакет Тежина : 0.204 Килограми.Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Ahlstrom произведува серија на исклучително висока чистота, киселина изми филтер трудови дизајниран за употреба во аналитички и gravimetric анализа.На квалитативни оценки се произведени од врвен квалитет памук linters користење на ултра-чиста, обратна-осмоза вода и се уште се третира со разредена киселина за да се отстранат сите останатите органски и неоргански нечистотии.Сите квалитативни оценки се произведени во строго контролирани услови и опкружување кое обезбедува висока униформност и висока чистота од филтерот за да го филтрирате.

R

Избор на клиент