.

.

Многу (2) 18 Заклучување C Менгеме Клешти Зглобот на Вилицата Подлога менгеме на назад Заварување Алатка

Многу (2) 18 Заклучување C Менгеме Клешти Зглобот на Вилицата Подлога менгеме на назад Заварување Алатка

DEN 1079.76
Залиха

Капка фалсификувани квалитет алатка челик за цврстина и издржливост; Хром никел позлатен за заштита од корозија и долг живот;.Вртливата Флексибилни Вилица Подлога; Еден допир Брзо Ослободување;.Вилицата Капацитет : 8-1/4 во.; Грлото Длабочина : 9.; Подлога големина : 1in.x 1in.; Вкупна Должина : 17-1/2.; Нето Тежина (за PC) : 3 КГ.Вклучува : 2 PC 18in Заклучување C Менгеме Клешти.Капка фалсификувани квалитет алатка челик за цврстина и издржливост; Хром никел позлатен за заштита од корозија и долг живот; Вртливата Флексибилни Вилица Подлога; Еден допир Брзо Ослободување; Вилицата Капацитет : 8-1/4 во.; Грлото Длабочина : 9.; Подлога големина : 1in.x 1in.; Вкупна Должина : 17-1/2.; Нето Тежина (за PC) : 3 КГ; Вклучуваат : 2 PC 18in Заклучување C Менгеме Клешти.

R

Избор на клиент