.

.

Canon EOS RP Full-frame Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата + RF24-105mm Леќа F4-7.1 Е STM Леќа Комплет-- Компактен и Лесен за Патување и Vlogging, Црна и бела (3380C132)

Canon EOS RP Full-frame Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата + RF24-105mm Леќа F4-7.1 Е STM Леќа Комплет-- Компактен

DEN 2903.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Компактен, Лесен и Висок Квалитет на RF Леќа со Разновиден Зум Опсег на 24-105mm.Оптичка Стабилизација на Сликата во до 5 Запира на Тресат Корекција.Максимално Зголемување на 0.4 х и Минимум Фокусирајќи се на Растојание од 0.66 нозете во Авто Фокус.Максимално Зголемување од 0,5 x и Минимум Фокусирајќи се на Растојание од 0.43 нозете кога го користите Центар Фокус Макро.Употреба на EOS Комунални веб Камера Бета Софтвер (Mac и Windows) за да го вклучите вашиот Канон Камера во високо-квалитетни веб камера или да го стори истото со користење на чиста HDMI излез.Видео Резолуција : 4 K UHD 2160p.Стил : w/ RF 24-105mm STM леќа | Конфигурација : База.

R

Избор на клиент