.

.

Tamiya Јамаха Xv1600 Патот Ѕвезда 1/12 Mtrcycle Модел

Tamiya Јамаха Xv1600 Патот Ѕвезда 1/12 Mtrcycle Модел

DEN 910.32
Залиха

Лидерот во хоби производи во целиот свет.Направени со користење на најквалитетни компоненти и материјали.Тест за издржливост и безбедност.Tamiya залог во моделирање на бизнис во 1948 година, со скала дрвен брод модел комплет.Од тогаш, Tamiya се има стремеж да се понуди производи, што навистина може да се нарече "на Прво место во Квалитетот на Целиот Свет." Сега Tamiya нуди повеќе од 300 различни производи, како во областа на прецизност статични модели и високи перформанси радио контрола на возила.Овие производи не само што се продава во Јапонија, но, исто така извезува во огромни количини на сад, Европа, Југоисточна Азија, како и на многу други делови на светот.Стандард на квалитет се постигнува со Tamiya се смета како и меѓу многу најдобрите во светот на модел за хоби.

R

Избор на клиент