.

.

WOWGO Деца Дигитална Камера - 12MP Децата Камера со Голем Екран за Момчиња и Девојчиња, 1080P Полнење Електронски Камера со 32GB ТФ-Картичка

WOWGO Деца Дигитална Камера - 12MP Децата Камера со Голем Екран за Момчиња и Девојчиња, 1080P Полнење Електронски

DEN 1679.76
Залиха

12.0 Мегапиксели и 1080p HD Видео - деца камера има HD леќа двете предни и задни.Надграден со повеќе висока резолуција, тоа може да потрае 12 мегапиксели високо квалитетни фотографии.Со 1080 P видео опција во снимањето, децата може да се подобри рекордот на патеката на нивното детство и се фати на незаборавен момент.Мулти-функција и 32 GB Висок Капацитет - Во прилог на преземање на фотографирање, снимање и репродукција, надградба на нови деца камери доаѓа со повеќе функции, како што забрзано снимање, време на снимањето, 4 филтер ефект и 12 смешно налепници.Таа, исто така доаѓа со 32 G ТФ-картичка ви овозможува да складира илјадници фотографии.Нема потреба да се грижите за работи надвор од чување повеќе!.Батерија вградената Батерија - Со вграден-во 1000m Ah литиум батерија и тоа може да потрае фотографии или видео за 3 часа.Земете насекаде и да одите и фати прекрасен момент.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи, или да ја дополните деца камера.Safe Материјали - Оваа камера е направен на животната средина-пријателски и не-токсични материјали, тоа е безбедно и удобно за деца на кожата.Совршен Подарок за Деца - деца дигитална камера е крајно симпатична, мали и лесни, совршена големина за малку раце.Лесен за употреба и ги носите.Тоа е најдобар денот на Благодарноста / Божиќ / роденденски подарок за Децата.ЗАБЕЛЕШКА : ЗА КОРА НА ЗАШТИТНА ФОЛИЈА ИСКЛУЧИТЕ ЕКРАНОТ ПРЕД УПОТРЕБА.

R

Избор на клиент