.

.

WirthCo 20601 Батеријата Лекар Двојна USB Полнач

WirthCo 20601 Батеријата Лекар Двојна USB Полнач

DEN 454.80
Залиха

Додадете Полнење преку USB порта за секое возило, брод, UTV, и многу повеќе. 2 одделни полнење пристаништа за сите чувствителни електроника.Вклучува Индикатор за светло и водоотпорна капак.Вклучува лицето плоча и хардвер.Вкупно : 3.1 (1А + 2.1 A).

R

Избор на клиент