.

.

Преносни лупа Мобилен Телефон Клип На Микроскоп, Мини Мобилен Телефон Микроскоп, Фокусирајќи се Прилагодливи за Откривање на Валута

Преносни лупа Мобилен Телефон Клип На Микроскоп, Мини Мобилен Телефон Микроскоп, Фокусирајќи се Прилагодливи за

DEN 242.16
Залиха

Супер мини големина со мала тежина преносни да ја користите. 60 X моќ микроскоп и УВ валута детектор.Светла LED светло на лупа обезбедува доволно светло во услови на слабо.Прилагодлив, фокусирајќи се и прилагодливи LED светло агол.Функција : 1. Супер мини големина со мала тежина преносни да го користите 2. 60 X моќ микроскоп и УВ валута детектор. 3. УВ валута детектор за проверка на фалсификувани 4. Светла LED светло на лупа обезбедува доволно светло во услови на слабо 5. Прилагодлив, фокусирајќи се и прилагодливи LED светло агол 6. Одлично за валута откривање, накит & антички оценување, изработка и поправка, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : 9595 W Материјал : ABS + Акрилик Оптички Леќи Зголемување : 60 X Батерија : 3 * LR1130 Копчето Ќелија(не се вклучени) Светлина : 1 * LED Светло, 1 * УВ Светлина Тежина : Околу. 40g / 1.4 оз Големина : Прибл. 58 * 55 * 22mm / 2.3 * 2.2 * 0.9 во Пакет Листа : 1 * Мини Мобилен Телефон Микроскоп 1 * Крпа Торба.

R

Избор на клиент