.

.

HOOBRO Чување на Клупата и Чување на Клупата Пакет, Подигнете го Горниот Играчка Кутија Организатор со Безбедноста Зглоб, Складирање Кабинет со 2 Прилагодливи Полицит

HOOBRO Чување на Клупата и Чување на Клупата Пакет, Подигнете го Горниот Играчка Кутија Организатор со Безбедноста

DEN 2399.76
Залиха

Safe Доаѓа на Прво : Considerately опремен со безбедносни зглоб под клупата врвот, капакот секогаш останува отворен на свој и не затвори нагло.Па нема шанса на било малку прсти.Тоа исто така ви дава мир на умот.Функционална како Двоен : складирање кутија е изградена со здрав челик и мазна инженерните дрво, минималистички и лесно да ги носите.Не само чување на градите, може да одлучи да го персонализирате тоа како чевли клупата за дополнителни седишта.Држи до 220 lb.Одличен Избор за Сортирање Chanos : Правото големина 31.5" L x 15.6" W x 19.3" H (80 x 40 x 49 cm) за вашите деца за да пребарувате во тоа.Таа има силна внатрешниот капацитет за складирање и не заземаат премногу простор.Оваа елегантна градите е многу повеќе од само складирање градите кој собира играчки, препарирани животни, се фрли ќебиња и чевли надвор од очите.Држи сè исчистени и фустани до playroom или entryway.Здив на Свеж Воздух : Сите овие детали—селски браун дрво жито шема, мат црна челична рамка и тркалезна врата копчиња, дојде заедно на индустриски складирање кабинет да ви даде појавување и возбудлива се вклопуваат и да се донесе една средена и удобно место.Сигурен Структура : Дебела обложени челична рамка и квалитетот врежана particleboard обезбеди години на грижете се-слободна употреба.2 внатрешни полиците може да се прилагоди на 3 височини (растојание : 2.5") во зависност од предметите кои треба да се чуваат.Max.статички товар на врвот : 44 lb, полица : 22 lb.

R

Избор на клиент