.

.

Парафинско Бања Спа Машина за Рака и Нозете, 3L Голем Капацитет Парафински Восок Потоплите,Дигитални Шанса Комплет за Коса Отстранување Восок Потопло со Навлажнува

Парафинско Бања Спа Машина за Рака и Нозете, 3L Голем Капацитет Парафински Восок Потоплите,Дигитални Шанса Комплет

DEN 950.88
Залиха

Температурата може да достигне 30-70℃/86-158℉.Со овие, можете да уживате во парафински третман дома како во салон.Воспалението е исто така многу ефикасна.На парафински восок потопло може да се топи восокот брзо и рамномерно, и тоа трае само 20 минути за да се топи 2 килограми парафински на температура од 158°F.Оваа парафински восок бања спа систем дома е многу удобен и ефикасен за зглобовите. ☞РАБОТАТА Е ЕДНОСТАВНА : да се стави на парафински во машина, а потоа го вклучите машината.Кога температурата достигнува идеална температура, можете да нанесете восок слој на рацете, лактите или нозете, а потоа уживајте во добра топлина додека восок хидрира и ја храни.Тоа трае само неколку минути за да се загрее да 30-70°C/86-158°F.Почекајте 20 минути и ќе можат да уживаат во парафински спа третмани.Ако постои било каков проблем со производот, можете да контактирате со нас за да се обезбеди враќање и размена на услуги.☞ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И БРЗО ГРЕЕЊЕ : На парафински восок потоплите користи за рака и нога бањата има голем отворен внатрешна контејнер (ГОЛЕМИНА : 33x23x14cm/13x9x5.Само кора исклучување на ладење восок и discard (отфрли).Кога го користите, вие само треба да се стави восок грав и восок блокови во восок терапија машина и да се сврти на греење, која може да се користи за рака грижа, олеснување на болки во зглобовите, итн. ☞ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние обезбеди 6-месечен гарантен.Изборот на парафински шанса машина за полнење не само што може да се спаси дополнителни трошоци за грижа, но исто така и заштеда на време.Се грижи за вашето семејство и на себе.Ова не е лек, но тоа може да се подобри мобилноста.

R

Избор на клиент