.

.

Fujifilm Instax Мини 7+ Камера со - Seafoam Зелена (Продолжува)

Fujifilm Instax Мини 7+ Камера со - Seafoam Зелена (Продолжува)

DEN 1438.80
Залиха

Точка и Пука : Мини 7+ е лесен за употреба!Едноставно точка и пука!Со својата изложеност контрола на вредноста и 60mm со фиксен фокус леќа, Мини 7+ прави да биде лесно за вас да бидат креативни и да живееме во моментот.Мини Но Со Целосна Големина Спомени : Pop тоа во вашиот паричник, се држи до вашиот ѕид на INSTAX Мини филм носи инстант 2 x 3 големина фотографии може да се покаже и да се каже.Користејќи професионални високо-квалитетни филмски технологија (како што би очекувале од Fujifilm), вашиот фестивал frolicking, сонцето се слават, толпата сурфање спомени што ќе се печати ќе транспорт право назад во тој момент.Многу Голема Боја Избори : се Достапни во пет прекрасно бои : Лаванда, Seafoam Зелена, Корали, Светло Розева боја & Light Blue.Мини 7+ Има Вашиот Назад : во Зависност од временските услови, можете лесно да се контролира светлината за да се добие голема слика.Забава За Цело Време : Живеете во моментот и да уживате во вашето Мини 7+, и им даде на вашиот ден некои инстант забава!.

R

Избор на клиент