.

.

Buf Puf Тело Сунѓер, Дерматолог Развиена, Чисти Кожата на Нечистотијата и Вишокот на Масло, Еднократно, Exfoliating, 1 Count

Buf Puf Тело Сунѓер, Дерматолог Развиена, Чисти Кожата на Нечистотијата и Вишокот на Масло, Еднократно, Exfoliating,

DEN 215.52
Залиха

Користете го секој ден со вашите омилени сапун или чистење.Темелно чисти кожата на нечистотијата и вишокот на масло.Smoothes далеку груб, сува кожа.Ја остава кожата мазна и мека, совршено prepped за бричење и sunless тен.Однесувајте се кон вашиот грбот, рамениците, вратот, рацете и нозете на Buf Puf™ Тело Сунѓер.Тоа ќе го оставам на вашата кожа совршено prepped да ги апсорбира негување moisturizers.И мазна кожа го прави полесно да се применуваат само tanners рамномерно.Buf Puf™ производи awere тестирани од страна на дерматолозите за добротата на човечка кожа.Нашите сунѓери масажа е масажа далеку досадна мртвите клетки од кожата заедно со diret, масло, и шминка за да се открие посветла, поздрав изглед на кожата.

R

Избор на клиент