.

.

WQ Деца Камера, WiFi Инстант Печати Камера со 32GB Меморија Картичка, Selfie Видео Камера за Дете со Двојна Леќа, Печатење на Хартија, Боја Сет Пенкала, Батерија Дигитална Ка

WQ Деца Камера, WiFi Инстант Печати Камера со 32GB Меморија Картичка, Selfie Видео Камера за Дете со Двојна Леќа,

DEN 1751.76
Залиха

????【Печати Деца Камера за Selfie, Фотографија и Видео】-WQ Печатење на Камерата за Деца усвојува термички печатач технологија, можете да ја замрзнете сликата само притиснете го копчето, сосема едноставни за ракување.Во дополнително на ова, тоа е исто така дизајниран со континуирано снимање, време снимањето, а 19 цртан филм налепници за да се пополни вашиот различни снимање потреби, донесе вашите деца повеќе забава. ????【Wifi се Поврзете со Мобилен Стан & 32 GB Висок Капацитет】-ја Преземете СТАН, постојат неколку печати на чекање за да изберете од, вклучуваат документ, мобилни албум, обичај ознака, цртан филм дефиниција, неограничена власт цртање, загатки печатење, повеќе изненадувања на чекање за вас.Таа, исто така доаѓа со 32 G ТФ-картичка ви овозможува да складира илјадници фотографии.Нема потреба да се грижите за работи надвор од чување повеќе!. ????【Двојна Леќи на Камерата & DIY Креативност】-предните и задните камери дизајн им овозможува на Децата да уживаат во забавата на фото/видео со лесно ракување.Нека вашите млади оние донесе својата креативност кон животот со украсување и боење на печатени фотографии со вклучени боја сет пенкала.Лесен за употреба, економски да ги поседува, совршен за деца. ????【Safe & Преносни】-Нула мастило Деца печатење на камерата усвојува Нула Ink технологија, тоа значи печатење без тонер, печатење на хартија материјал е кожата-friendly и лесно може да го замени.Пакетот вклучува lanyard која се користи за да се чуваат децата камера за slung во текот на рамо или обесени околу вратот, преносни за прошетка. ????【Совршен Избор Играчка Подарок за Дете Раст】-Ова дигитална камера за дете е само како пријател, придружни деца да се истражуваат светот.Тоа им помага да се снима секој значаен момент на деца' детството додека чувство на забава на преземање на слики, кои ќе го подобрат своите раце-за способност и да ја поттикне нивната љубопитност и интерес во фотографија.Па тоа е одличен роденденски подарок или празник подароци, Божиќ подароци за децата помеѓу 3 -12 години.Инстант Печатење На Камерата. 32 GB Мемориската Картичка.USB Кабел.Прирачник За Корисникот.Lanyard.Печатач, Хартија x 3. Боја Пенкала x 12. Инстант Печати Camera32 GB Меморија Card USB Cable User Manual Lanyard Printer Хартија x 3 Color Пенкала x 12.

R

Избор на клиент