.

.

Расклопна Јадење Сушење Решетката и Drainboard Поставите Преносни Камп Јадење Drainer Dinnerware Организатор Јадење Рек Количка за Умирање Сад за Складирање Решетката за Кујна

Расклопна Јадење Сушење Решетката и Drainboard Поставите Преносни Камп Јадење Drainer Dinnerware Организатор Јадење

DEN 518.16
Залиха

Расклопна Јадење Сушење Рек : Едноставно pop-up за да го отворите кога го користите и паѓа да се стан на простор за заштеда на енергија со шири големина : 14.5"(L) x 12.5"(W) x 5.1"(Ч) и нејзината висина само 2.1 инчи по уривање за лесно складирање под мијалникот.Не се лизга на мозоци одбор со polka dot моделот и тоа исто така може да се користи како служат лента со рачки.Повеќенаменски Dinnerware Организатор Јадење Drainer : 4 Одделни utensil прегради држи silverwares во исправена позиција за побрзо сушење и голем капацитет за складирање, кујна essentials за нов почеток, тоа не само што може да ги зачувувате и организирате вечера производи и стакло, но, исто така, може да сува сребрениот и кујнски прибор.Компактен & Преносни, Проред Saver, Погодна за двете затворен простор & отворено користи, како на пример, RV, кампување, кампот, одмор домови и Патување Приколки.Ние обезбеди водечка индустрија на премиум квалитет за нашите преносни кујна дренажа кошница.За било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас за цел страница.Зелена Еколошки Материјали : Нашата оваа расклопна јадење сушење решетката е направен од тешки пластични & силикони (PP + TPE), BPA Free & машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Се повлече една страна нагоре.Притисни една страна надолу.Се повлече другата страна нагоре.Притисни другата страна надолу.Удобно крива дизајн, лесно да се чисти.Лесно да се исцеди, porous и лесно да се исцеди.Монтажни дизајн за лесно чистење.Виткање дизајн, лесен за чување, не заземаат простор.

R

Избор на клиент