.

.

4.10/3.50-4 Гуми и Цевки Поставени за Количка и Рака Тркалата 10

4.10/3.50-4 Гуми и Цевки Поставени за Количка и Рака Тркалата 10

DEN 320.40
Залиха

10" надворешен дијаметар гуми. 10x3. Криви матични TR87. Овој сет е погодна за големината на тркалата 4.10/3.50 ; 3.50-4 и 3.00-4. Висока издржливост и долг рок на употреба.Две-слој гума од гуми со ткаенина кабелот во внатрешноста.Поставете внатрешна цевка и гуми за колички и рака камион големина на тркало 4.10/3.50-4 се вклопува 3.00-4 пневматик доаѓа со вентил TR 87 кои може да се пумпа со нормален автомобил пумпа направени од гума Овој сет е дизајниран за само-инсталација во воланот Standart пневматик и внатрешната цевка за пневматски количка и handcart тркала.Не за автопат употреба.Се користи за вагони,рака камиони,оди-коли,двор трактори.Овој производ има специфичен мирис.

R

Избор на клиент