.

.

Универзална Кочница Спојки Лост,7/8in Алуминиум Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи со Собранието (Црна)

Универзална Кочница Спојки Лост,7/8in Алуминиум Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи

DEN 1106.16
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Широка примена опсег : Кочница спојки држела се погодни за повеќето брендови на спортски велосипеди, улица велосипеди, скутери, и off-road возила со 7/8 инчи стандард handlebars.Широка примена опсег : Кочница спојки држела се погодни за повеќето брендови на спортски велосипеди, улица велосипеди, скутери, и off-road возила со 7/8 инчи стандард handlebars.Премиум квалитет : Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е подложен на строги квалитет, анти-корозија, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се стареење, и долг животен век.Лесно да се работи : Со 6-позиција џојстик, лесно да се прилагоди.Замена : Исполнат оригиналната стандард, совршено го замените стариот или скршени, прецизност-машински стожерот вежба, совршено се вклопуваат.Додатоци : Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи и опрема, хидраулични и спојки сопирачки.Боја : Црна.

R

Избор на клиент