.

.

Скриена Камера Часовник, Тајните Nanny Cam 1080P HD WiFi Шпион Камера Бебе Монитор со Ноќ Визија и Движење Откривање, Надзор на Cam за Домашната Канцеларија , Без Аудио

Скриена Камера Часовник, Тајните Nanny Cam 1080P HD WiFi Шпион Камера Бебе Монитор со Ноќ Визија и Движење Откривање,

DEN 1199.76
Залиха

Тоа може да биде добро скриени и никој нема да го забележи тоа.Тоа функционира одлично како тајни nanny камери за следење вашиот дом или канцеларија постојано со приклучување на USB полнач.Можете да видите што се случува со вашите деца, домашни миленици, родителите или од чувари на вашиот телефон или лаптоп.Кога на место во меморијата е полна,шпион камера ќе ги замени датотеки од најстарите до најновите.Ако ви се исполнат било какви проблеми при користење на оваа скриена камера, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогне. 【Јамка Снимање】 : Вметнување на Микро SD картичка во слотот и моќ на тоа, камерата ќе почне да се снима автоматски. 【Ноќ Визија & Движење Откривање на Алармот】 : Со одлична инфраред ноќ визија на оваа скриена камера часовник, можете да видите детали јасно дури и во темни средина.Јамка Снимање на Макс 64 GB Микро SD Картичка(Не е Вклучен) 6.Јасно може да се види и да следат што се случува на вашиот телефон кога сте во надвор.Снимањето додека се Полни 5.И тоа ќе фотографирате слика за движење откривање и се спаси во Стан. Според федералниот закон, оваа камера се користи само како видео монитор и не може да рекорд кој било звук!. 【Wi-Fi Далечински Мониторинг】 : Овој безжичен Wi-Fi шпионски камери може да се поврзе со вашиот обезбедувач на интернет мрежа(само поддршка 2. Полнење на камерата за 2 часа пред употреба.

R

Избор на клиент