.

.

Бебе Расклопна Миење Слив Симпатична Цртан филм Бебе Мијалник Бебе се Мијат Слив Цртан филм Повеќенаменски Преносни Мијалник за Бања

Бебе Расклопна Миење Слив Симпатична Цртан филм Бебе Мијалник Бебе се Мијат Слив Цртан филм Повеќенаменски Преносни

DEN 2284.80
Залиха

Изглед : Расклопна Миење Слив е една симпатична цртан филм шема, деца и на бебиња ќе се допаѓа да се мијат и се игра.Свитлива : повторното користење Миење Слив може да биде укината, па тоа е лесно за чување, можете да превиткајте го и ставете го во агол на кабинетот кога не ви е потребна, па тоа нема да заземаат премногу простор за складирање.Мулти-цел : Миење Слив е погодна за кампување и работа, како што се миење садови, чистење на подови или впива облека.Удобен за носење и чување на : Бебе се Мијат Слив донесува удобен простор за заштеда на дизајн за ефикасно складирање.Материјал : Преносни Слив е изработен од пластика, трајни, без мирис, нетоксичен, не напукнување, без деформација.Опис : Бебе Расклопна Миење на Базен, исто така може да се користи како голем кујнски сад дома или за на отворено кампување употреба.Преносни Слив е светлина и може да се распадна на пригоден, компактна големина.Тогаш лесно може да се стави во вашата торба кога ќе одат надвор.Тоа може да се задржи здравје и чисто да се мијат лице, задник или нозе за вашето бебе.Карактеристики : Бебе Расклопна Миење Слив-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Пластика.-Големина : 34x11x11 cm/13.39x4.33x4.33 инч.лесно за чистење, чување и пренослив е и лесен за чистење, чување и преносни.Пакет Including1 * Бебе Расклопна Миење Basin Happy Шопинг.

R

Избор на клиент