.

.

GIFTY GIFTY Мали Гинко Лист Накит Фах | за Дома Декор, Накит, и Мали Додатоци (Злато / 3.8x4.1x0.8)

GIFTY GIFTY Мали Гинко Лист Накит Фах | за Дома Декор, Накит, и Мали Додатоци (Злато / 3.8x4.1x0.8)

DEN 311.76
Залиха

Уникатен Дизајн со Висок Квалитет, Убава, детаљ-ориентирана, и око-фаќање на гинко лист накит фах нуди стилски начин да ги зачувате вашите прстени, обетки, или било какви други додатоци.Најдобар Подарок Опција На уникатен дизајн и исклучителен квалитет го прави овој накит фах најдобриот подарок за вашите најблиски.Оригинален Дизајн со GIFTY GIFTY Сите производи се дизајнирани & направена од страна на нашите во куќата дизајн тим, и произведени од страна на нашите сопствени фабрика со строга контрола на квалитетот.Известување Производи не се погодни за микробранови печки, dishwashers, дезинфекција кабинети, фрижидери, печки.Прашина со мека крпа за одржување.Материјал & Големина Производ големина 3.8 x 4.09 x 0.83 ВО / Материјал : Цинк.За [Мали Гинко Лист Накит Фах]Со прекрасен дизајн и елегантни детали,, оваа Мала Гинко Лист Накит Фах ќе биде око-фаќање на декорација за вашиот дом.Совршен за додатоци како што се обетки, белегзии, ѓердани, кармини..и сл.Започнете со прикажување на вашиот накит во стил!За GIFTY GIFTYStarted во 2018, GIFTY GIFTY е подарок бренд кои се фокусираат на почетниот додатоци и украси.Со години на производство, дизајн и развој на производ позадина, GIFTY GIFTY посветува да нуди високо-квалитетни производи со уникатен вкус и деликатна текстура.Ние веруваме дека фер цена и одличен дизајн квалитет може да се постигне во исто време.Тоа е нашата цел да се донесе убави уште прифатлива производи до нашите клиенти, со што идејата за "испраќање подароци" паметни, лесно, и срцето затоплување.

R

Избор на клиент