.

.

homozy Обновливи Храна Заврши Машина, се Држат Филм Машина, Пластични Заврши Фармацевт, Refillable

homozy Обновливи Храна Заврши Машина, се Држат Филм Машина, Пластични Заврши Фармацевт, Refillable

DEN 383.76
Залиха

Големина : Прибл. 358x70x58mm / 10.15x2.75x2.28inch.Слајд машина обезбедува напор, прецизно сечење со еден прст; водечките работ на држат филм останува во подготвени позиција за следната употреба елиминирање на отпад и заглавени рабови.Изработени од АБС материјал од не ' рѓосувачки челик, висока температура и ниска температура отпор, трајни, здрава, заштита на животната средина, не-токсични и без мирис.Нашите фармацевт е полесно да се намали пластични заврши, за да го користите, трајни, мала тежина, обезбедува лесен, прецизно сечење.Тоа е многу корисна.Совршен за секоја прилика и да се зачува простор, кои лесно може да се чува во фиоки и шкафот.Опис : Нашата фармацевт е полесно да се намали пластични заврши, за да го користите, трајни, мала тежина, обезбедува лесен, прецизно сечење.Тоа е многу корисна. - Слајд машина обезбедува напор, прецизно сечење со еден прст; водечките работ на држат филм останува во подготвени позиција за следната употреба елиминирање на отпад и заглавени рабови. - Изработени од АБС материјал & нерѓосувачки челик, висока температура и ниска температура отпор, трајни, здрава, заштита на животната средина, не-токсични и без мирис. - Совршен за секоја прилика и да се зачува простор, кои лесно може да се чува во фиоки и шкафот. Големина На : Прибл. 358x70x58mm / 10.15x2.75x2.28inch.Пакетот Вклучува : 1 Piece Cling Филм Cutter Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент