.

.

Sony Rdp-V 20 Ipb Црна

Sony Rdp-V 20 Ipb Црна

DEN 2097.60
Залиха

RDPV20 IPB.Уживаат Во Кристално Јасно, Моќен 360-Степен Soundwith На Sony Rdp-V20 Ip!Оваа Sony Rdp-V20 Ip 360-Степен Круг Звук Звучник Има Вграден-Во Обвинителна Клупа, За Да Ви Овозможи Да Streammusic Зачувани На Вашиот Ipod Или Iphone.Sony Rdp-V20 Ip'Sinternal Батеријата Може Да Се Полнат Преку Било Која Мрежа Штекер.

R

Избор на клиент