.

.

Топла Џебови Microwavable Греење Влошки за дел на Грбот - 3 Џебови Ориз Кеси за Топлина Терапија и Ладна Терапија со Перат Cover) - Американски Бренд Микробранова Топлина Пак?

Топла Џебови Microwavable Греење Влошки за дел на Грбот - 3 Џебови Ориз Кеси за Топлина Терапија и Ладна Терапија

DEN 718.80
Залиха

Се чувствува толку добро – ова микробраново загревање подлога загрева лесно и ќе се обезбеди влажна топлина терапија каде што е потребно, а исто така може да се користи како ладна пакет.Флексибилни – совршен облик кој калапи за сите делови од телото, и обезбедува помош – за болки во грбот, беспомошна вратот, рамото болка, тенис лактите, артритис, колена, и повеќе.Перат – три вреќи со ориз се напика во џебови и се removeable така што прилично ткаенина маска може да се мијат по потреба (не се мијат ориз кеси).Произведено во САД – трајни и направена да трае.Грижа за корисниците – ако не сте целосно задоволни, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да направи ова право.

R

Избор на клиент