.

.

Вистински се Живее - Charcuterie Одбор Acacia Дрво сирење одбор со Служи Послужавник за Свадба, Housewarming & Одмор Подарок (Овална) (Овална Charcuterie Одбор)

Вистински се Живее - Charcuterie Одбор Acacia Дрво сирење одбор со Служи Послужавник за Свадба, Housewarming &

DEN 1559.76
Залиха

КОМПЛЕТЕН СЕТ : Charcuterie одбор поставите инкрустирани со современите чеша сирење одбор и некој додаток сет кој вклучува нерѓосувачки челични ножеви, предници & служат tools.ИЗДРЖЛИВИ : Нашата служат одбор е составен од активности извори Acacia дрво, познат по тоа што повеќето траен и најтешко дрво, што го прави одличен материјал за подготовка на храна и површини.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашата порција сирење одбор е внимателен подарок за свадба регистар, денот на Благодарноста, Божиќ и housewarming партија.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Нашата служат одбор е инкрустирани со современите чеша сирење одбор и доаѓа со нерѓосувачки челични ножеви и служат додатоци што го прави идеален да се користи како сирење одбор во собата и charcuterie одбор.ГОЛЕМИНА : Нашата порција сирење одбор е совршено големина : 14 x 18 x 3 инчи за да се прикажат сите вид на charcuterie, плодови, сирење и повеќе да ве молиме вашите гости.

R

Избор на клиент