.

.

WORX WG050 Aerocart 8-во-1 Дворот на Количка / Количка / Dolly

WORX WG050 Aerocart 8-во-1 Дворот на Количка / Количка / Dolly

DEN 2016.00
Залиха

[200 LBS = 17] Турбо Лифт дизајн овозможува потпора за транспорт на големи товари, што 200 кг чувствуваат како околу 17 кг. [8 РАЗЛИЧНИ КОЛИ ВО 1] Таа брзо се претвора од лесен количка во дворот количка, торба носителот, dolly, продолжен dolly, цилиндар превозникот, рок/растение двигател & приколка tote. [РАМНА СЛОБОДНИ ГУМИ] Секогаш се добие мазна возење со овие солиден гуми дека никогаш не ќе треба inflating. [ПАМЕТЕН ДИЗАЈН] иновативни две тркала поставеност го прави сите осум функции е можно со менувањето на оратор точка, и на тој начин центарот на гравитацијата, за оптимално место за секое работно место. [НАПРАВЕТЕ ГО ТОА САМИ.ДА ГО НАПРАВИ ТОА ПОДОБРО.ГО НАПРАВИ ТОА СО WORX.] WORX алатки се изведуваше со cutting-edge технологија, и над модерна ефикасност стандарди, па може да се изгради цена-ефикасна алатка за собирање дека е дизајнирана да трае. [ВКЛУЧУВА] Aerocart, Цилиндар Носителот, Торба Носител на Растенијата Двигател на Рака, Рок Двигател Мрежа.Стил : Aerocart 8-во-1 Двор Количка.

R

Избор на клиент