.

.

Спојки се Справи со Собранието, Универзална 7/8 Инчи Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Рачката се Справи со Собранието Алуминиум Легура Погоде?

Спојки се Справи со Собранието, Универзална 7/8 Инчи Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Рачката

DEN 1089.36
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Високо-квалитетни материјали : Ова спојки се справи со е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е влијанието отпорен и издржлив, не е лесно да се скрши, долг животен век, долготрајни боја, и не е лесно да исчезнат.Високо-квалитетни материјали : Ова спојки се справи со е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е влијанието отпорен и издржлив, не е лесно да се скрши, долг животен век, долготрајни боја, и не е лесно да исчезнат.Поле на примена : Ова спојки се справи со е погоден за повеќето брендови на спортски велосипеди, улица велосипеди, скутери, и погодна за off-road возила со 7/8 инчи стандард handlebars.Елаборат дизајн : Ова спојки се справи со гласале 6-позиција џојстик, која е лесно да се прилагоди, и стожерот вежба е токму машински да се вклопуваат.Совршена замена : Ова спојки се справи со се изработени според стандард спецификации и строго се спроведуваат на фабрика за контрола на квалитетот.Стари или скршени оние кои може да се замени директно.Лесен и брз за инсталација : Ова спојки се справи со не е лесно да се инсталира, нема дополнителна измена е потребно, заштеда на време, труд-заштеда, и лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Спојки се Справи со Собранието Материјал : Алуминиум Легура Големина : Како на Сликата Покажува Боја : Црна, Црвена, Златна, Сребрена, Портокалова, Сина (Изборен) Fitment : Одговара за 7/8in Универзален Мотор Замена Пакет Листата : 2 x Спојки се Справи .

R

Избор на клиент