.

.

Лорен Брук Cosmetiques Лице и Тело Сјај (Плажа)

Лорен Брук Cosmetiques Лице и Тело Сјај (Плажа)

DEN 135.36
Залиха

Искра каде и да одите - додадете долготрајни искра за да го зајакне и да го истакнете вашиот изглед.Чиста состојки - 100% природни витамини, минерали, и пигменти помеша со 100% сертифициран органски ботанички база.Сите природни - ние формулирани нашите блеска со само највисок квалитет на природните минерали, плус додава moisturization на Органско Масло од Кокос, кои ви даваат дополнителна искра - природно!.Природната убавина поткрепени со сертификати - ние сме во ЕУ уверение, се произведени без суровост со сертификација од страна на Скокајќи Bunny и КАРТАТА на Убавината Без Bunnies програми.Додадете екстра искра на вашиот изглед со нашиот сите природни glitter Most блеска се направени со метал или пластика.Ние формулирани нашите блеска со само највисок квалитет на природните минерали, плус додава навлажнувачки ефект на Органско Масло од Кокос, кои ви даваат дополнителна искра - природно!Совет : за да Додадете очите по примена на нашите Creme Eyeshadows или Creme Фондацијата за долготраен искра!Четка за по примена на нашите Органски Лицето Серум за забава природни трепет.Допрете го на горниот дел од образ коски по руменило за подобрување & highlight your cheeks About Lauren Брук Cosmetiques Lauren Брук Cosmetiques е нов и иновативен пристап за сите-природна шминка.Ние ги користиме најдобрите, природни и сертифицирани органски растителни масла и екстракти, смирувачки цветните есенции, плус убава минерали и пигменти од земјата да се создаде најпознатите исклучителна, здрава шминка се достапни за вашата кожа.Во комбинација, овие богатата состојки имаат исклучителни кожата-омекнувачки, навлажнувачки и анти-стареењето способности кои ќе им помогнат ревитализација, подмладување, и да ја вратите вашата кожа е жив сјај.

R

Избор на клиент