.

.

Партнери Бренд PSFDIS277 Тешки-Должност Водат Заврши Фармацевт, Црна

Партнери Бренд PSFDIS277 Тешки-Должност Водат Заврши Фармацевт, Црна

DEN 1082.40
Залиха

Карактеристики топката имајќи тензија за контрола дури и обвивката.Ја спречува триење на рацете.Нема остри рабови го прави овој здрав безбедно да се Користи.Се користи со сите рака се водат филм на ролни.Тешки-должност knob зафат рашири филм фармацевт.Точење направи примена рашири филм полесно.Карактеристики топката имајќи тензија за контрола дури и обвивката.Ја спречува триење на рацете.Се прилагодува за да се приспособат на различни тек на табови.Се користи со сите рака се водат филм на ролни.Пакет кутии заедно, заврши прибор, заштита на текстил, мебел, душеци и многу повеќе!.Заврши скапоцености и делови заедно.Заштита на објекти од гребнатини, scuffs, прашина, дамките и оштетување за време на потег или складирање.Филмот се држи до себе, едноставно се водат и се заврши така предмети остане безбедно и стабилизира.Не леплива остатоци остави зад себе еднаш на филмот е отстранета.

R

Избор на клиент