.

.

Дигитален Микроскоп 4.3 LED Екранот 720P 10X-1000X Зголемување на Зумирање Камера за Видео Рекордерот за Телефонот Поправка Лемење Алатка Накит Оценување Biologic

Дигитален Микроскоп 4.3 LED Екранот 720P 10X-1000X Зголемување на Зумирање Камера за Видео Рекордерот за Телефонот

DEN 1343.76
Залиха

1000 X Дигитален Микроскоп 16 G ТФ-Картичка : 4.3 инчен HD LCD дисплеј, 10 X-1000 X зголемување стапка, 720 P резолуција и 3,6 мега пиксели. 8pcs прилагодливи висока осветленост Led диоди.Вградена литиум батерија, околу 6 часа континуирана работа.Поддршка на 4-64 G микро SD картичка ( Не е вклучен ).Произведува слики може да се префрлени на КОМПЈУТЕР, монитор или ТВ екранот лесно.Широка Употреба : Коло микроскоп, Мобилен телефон одржување, КК инспекција, образование цел инспекција, индустриски инспекција, печати индустриски, накит & печат(збирки), текстил индустриски и биолошки инспекција.Answer : ___________________________ Note : (1)може да се види и од Тоа LCD екрани.или можете да ги инсталирате на мемориската картичка за да ги зачувате фотографија или видео.потоа,гледајте форма компјутер од мемориската картичка.Ако сакате да се види од компјутер директно,можете да даунлоадирате AMCAP од Google (2)се работи со Windows XP SP2/ Vista/Win7/Win8/Win10,но може да не ги поддржуваат ios систем.Пакетот вклучува Дигитален Микроскоп и една година замена на производот.Истражуваме светот на микроскопски ниво со Lean King Дигитални USB Микроскоп!Одлично за деца, хобисти и професионалци, на Lean King 1000x USB LED Дигитален Микроскоп ви овозможува да работи брзо и ефикасно на микроскопски ниво.Заеднички користи вклучуваат училница истражување, печат или паричка анализа, микро-лемење gar.

R

Избор на клиент