.

.

Гел Спа Пета Пета Чорапи Спа Чорапи Нога Рака Заштита Од Напукнување Подножјето На Кожата

Гел Спа Пета Пета Чорапи Спа Чорапи Нога Рака Заштита Од Напукнување Подножјето На Кожата

DEN 225.36
Залиха

Moisturising Чорапи Педикир Ублажување На Болката : Намалување На Нога Притисок И Да Се Спречи Болката.Го Користите Додека Се Даваат Себе Си Педикир Да Се Лекува Петицата Како Професионалец.Комфорни И Издржливи Open-Пети Пета Чорапи Ги Направи Удобно Избор За Спа Чорапи.Moisturising Спа Чорапи Навлажнувачки : На Етерични Масла Гел За Петицата На Чорапи Може Да Обезбеди Спа Услуги За Вашите Нозе.Спречување На Сува Потпетици.Промовира Апсорпција На Вода И Да Ја Задржите Вашите Нозе Се Изедначи.Moisturising Педикир Нога Може Да Се Користи Додека Се Спие : Нашата Отворена-Пети Дизајн И Памучен Материјал Може Да Се Направи Сте Удобно Спиење, И Нашите Навлажнувачки Гел Може Да Се Направи Вашиот Пета Мека, И Ќе Можат Да Уживаат Во Спа-Како Третман Секоја Ноќ На Неделата.Чорапи Гел Чорапи Здрав И Модерен : Не Се Обврзани Со Обичните Чорапи.Во Жешките Летни, Тие Исто Така Може Да Се Користи И Како Чевлички И Чорапи, Или Во Ладна Зимска Ноќ, Да Ги Задржи Вашите Нозе Топло Во Текот На Ноќта, И Високи Потпетици Може Да Се Игра Навлажнувачки Ефект.Чорапи Отвори Пети Мазна Кожа : Одличен Материјал, Погоден За Вашата Кожа.Wake Up На Кожата, Ја Прават Кожата Помека И Помеки.Овие Нога Опфаќа Може Да Омекне Вашата Кожа Сам И Работат Најдобро Кога Се Комбинираат Со Вашиот Омилен Алое Или Лосион.Спецификации : Предмет Тип : Спа Пета Socks Material : Памук, Најлон, Суштината Oil Quantity : 2pcs Optional Бои : Розова, Blue Size : Слободен Size Weight : Прибл.60g Package Листата : 2 x Спа Пета Чорапи.

R

Избор на клиент