.

.

BD-RW Надворешни Оптички Диск за Снимање на Видео, Bluray УБС 3.0 4K Снимачот за DVD, BD CD-R DVD + R DVD, VCD-RDL DVD + RW, Компатибилен со Windows7/8/10

BD-RW Надворешни Оптички Диск за Снимање на Видео, Bluray УБС 3.0 4K Снимачот за DVD, BD CD-R DVD + R DVD, VCD-RDL

DEN 2078.16
Залиха

【Plug And Play】Оваа надворешни оптички диск е plug-and-play и не бара возачот.Тоа е специјално дизајнирана за компјутери без оптички диск.Тоа е заедничко за десктоп компјутери и лаптопи и е многу лесен за употреба. 【Поддршка на Повеќе Формати】Овој компјутер надворешни оптички диск лесно може да се прочита стандарден формат дискови како што BD/3 D/CD/DVD/VCD/CD-R/CD-ROM/DVD-R/DVD + R/DVD + RW/DVD-RDL. 【Компатибилен Со Повеќето Компјутери】Овој USB 3.0 4 K Blu-ray BD-ПОВТОРНО режач е погодна за Win7/8/10 компјутери.Производот е компатибилен со повеќето компјутерски системи на пазарот и има моќен и практични функции. 【Долг животен Век】надворешните оптички диск е направен од високо-квалитетна ABS материјал, има одлична отпорност на топлина и ниска температура отпор, и има долг животен век. 【100% Гаранција】Овој Blu-ray режач е лесен за употреба и има одлични перформанси,Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, додека користење на нив, ве молиме слободно да контактирате и со нашите 24/7 услуги на клиентите, ние ќе се обезбеди професионална асистент за вас.Функција : 1. Оваа надворешни оптички диск е plug and play, без диск потребни, многу лесен за употреба 2. Производот е компатибилен со повеќето компјутерски системи на пазарот, моќни и практични 3. Лесно се чита BD/3 D/CD/DVD/VCD/CD-R/CD-ROM/DVD-R/DVD + R/DVD + RW/DVD-RDL и други стандарден формат дискови 4. Овој USB 3.0 4 K bluray BD-ПОВТОРНО рекордер е погодна за Windows7/8/10 5 компјутери. АБС материјал што се заштитува животната средина, има одлична отпорност на топлина и ниска температура отпор.Спецификација : Предмет Тип : Надворешни Оптички Диск Тип : Bluray Рекордер Текстура : ABS Вози тип : BD-RW Дискови вчитување на владата : фах тип тип Интерфејс : USB 3.0 Апликација : Десктоп, надворешни, подвижни Прочитајте брзина : BD6x DVD8x CD24x Пишување брзина : CD-RW 16x DVD + R 8x BD-RW 8x Проект : Надворешни Bluray 3.0 Супер Тивок Диск Рекордер Интерфејс : USB 3.0 CD-ROM : прочитајте само CD-R : прочитате, напишете CD-RW : читање, пишување DVD : DVD-ROM-от : само за читање на DVD-R : читање, пишување DVD-RW : читање, пишување DVD + R : читање, пишување DVD + RW : читање, пишување DVD-RAM меморија : читање, пишување DVD + R DL : читање, пишување DVD-R DL : читање, пишување Bluray Диск : BD-ОДГ : Читање, Пишување, Burn Package листа : 1 x recorder1 x корисникот упатство2 x поврзување линија.

R

Избор на клиент