.

.

Вистински Нови за HP Лаптоп Внатрешни 8X DVD+-RW/R DL Писател, за LG ХЛ-DT-ST DVDRAM GUD1N, М-Диск на Dual Layer 24X CD-RW Режач 9.5 mm SATA Послужавник-Вчитување на Тенок Оптички Диск Замена

Вистински Нови за HP Лаптоп Внатрешни 8X DVD+-RW/R DL Писател, за LG ХЛ-DT-ST DVDRAM GUD1N, М-Диск на Dual Layer

DEN 527.76
Залиха

CD-R/RW, DVD-R/RW/+R/+RW/ +/-R DL Диск Читаат и Пишуваат Компатибилни, М-ДИСК/+R SL Читаат и Пишуваат, Фиока Вид Прирачник за Товарење / Електрични Ослободување.7 mm (w/o Рамки) Без Софтвер.Долготрајна заштита на податоците со М-ДИСК Поддршка.Ќе ви овозможи да се види филмови, слушате музика, да create backup диск, инсталирајте софтвер или горат музика диск.Повеќе од десет години искуство во оптички дискови ни овозможува да ја имаат способноста да ви обезбеди со премиум квалитет на производите и животниот век професионална техничка поддршка.Не содржи метал монтажа заградата.Не вози и надворешни моќ е потребно.Околу 10 Дена да НИ Континентална адреса преку USPS по превозот.SATA интерфејс, Послужавник-вчитување, 9.Ние ја негуваат вашата доверба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Не вклучува лента кабел.7 GB Општи, DVD-R DL 8.Не содржи оригинални faceplate, ова faceplate е рамен, може да се отстрани оригиналниот диск е faceplate на овој диск.Тоа не е мало производот, така што нема да има оригинални мало пакување или додатоци како софтвер, прирачник за корисникот, возачот диск, или поврзување на кабел.Молчи Игра CD-R/RW, DVD-R/RW/+R/+RW/ +/-R DL Диск Читаат и Пишуваат Компатибилни, М-ДИСК/+R SL Читаат и Пишуваат Фиока Вид Прирачник за Товарење / Електрични Ослободување Max. 8 X DVD±R Пишување Брзина.Поддржува Windows XP/2003/Vista/7/8.7 GB(DVD±R/RW, DVD-RAM меморија), DVD±R DL(8.Тоа не е само на читателот, но, исто така, писател / rewriter / режач за вашите компјутери.5 GB, DVD-RW, DVD-RAM меморија 4.5 GB), CD-R/RW Формат на Податоци : ЦД : CD-DA, CD-ROM, ЛЕД-CD, CD-ROM XA, ПОДОБРЕНА, CD, CD-ЕКСТРА/CD+, Фото-CD, ВИДЕО-ЦД, ЦД-ТЕКСТ, CD-G, Мулти-Сесија DVD : DVD-RAM-от, DVD-ROM-от, DVD-VIDEO, Мулти-Сесија (Читај/пишувај), Мулти-Граница (Читај/пишувај) Интерфејс : SATA Просек Пристап Време : CD : 190 ms (Случаен) DVD : 190 ms (Случаен) Боја : Црна Димензии (Wx Dx H) : 128.5mmx129mm Нето Тежина : 130g Испорака Тежина : 200g Гаранција : 1 Година Пишува : DVD+R/-R : 8 X DVD+RW/-RW : 8 X/6 X DVD+R DL/-R DL : 6 X DVD-RAM меморија : 5 X CD-R : 24 X CD-RW : 24 X Гласи : DVD+R/-R : 8 X DVD+RW/-RW : 8 X DVD+R DL/-R DL : 8 X DVD-ROM-от SL : 8 X DVD-ROM-от DL : 8 X DVD-RAM меморија : 5 X CD-ROM : 24 X CD-R : 24 X CD-RW : 24 X Поддржани Диск Формат : Диск Тип : Гласи : СОВЛАДА ДИСК, CD-R, CD-RW,DVD-ROM, DVD+R 4.7 GB Пишува : DVD4.Поддршка на CD-R, CD-ROM, CD+/-RW, DVD-ROM-от, DVD-R, DVD+/-RW, DVD-R DL, VCD дискови.5 mmm во висина.Ние нудиме една година по продажбата на услугата.М-DISCuses патент рок-како снимањето површината наместо на органски боја да etch вашата евиденција за цел живот.Таа поддржува лаптоп и сите-во-едно десктоп со 9.Не содржи оригинални faceplate, ова faceplate е рамен, може да се отстрани оригиналниот диск е faceplate на овој диск. 8 X DVD±R Пишување Брзина Спецификации Mfr Дел Број : GUD1 N се Вози Тип : Внатрешни Тенок DVD Писател Состојба : Сосема Нов Тип : 8 X DVD Режач Вчитување : Фах Вчитување Материјал : алуминиум Боја : Сребро Нето Димензии : 127mmx9.

R

Избор на клиент