.

.

Prefilled Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Две Парче Сет - Вклучува Хималаите Сол и Квалитетот Црн Пипер - Стакло и Нерѓосувачки Челик Мелница - Голем Капаците?

Prefilled Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Две Парче Сет - Вклучува Хималаите Сол и Квалитетот Црн Пипер

DEN 623.76
Залиха

Ова е најдобар сол и црн пипер мелница за професионални и аматерски готвачи да се користи.Се ЕЛИМИНИРА ХАОС ДЕКА ДНОТО ВЧИТУВАЊЕ БРУСИЛКИ се СОЗДАДЕ : Иновативни врвот вчитување на високо квалитетни нерѓосувачки челик и стакло дизајн, така што конечно може да имаат мелница кој ја чува вашата кујна беспрекорен!.Цел на Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Поставите денес со кликање на додади во кошничка сега.НЕ се ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ, СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : Користете го вашиот сол и црн пипер мелница со едноставна промена на рака без да се грижите за работи надвор од власт!Херметички затворен капак ви дава способност да се заклучи во свежината на вашиот сол и црн пипер, така што вашата кујна ќе биде пука со вкус! 6 мл.Со оваа сол црн пипер мелница, од не ' рѓосувачки челик работи во хармонија со трајни стакло за да ви обезбеди не само убава Хималаите сол и црн пипер мелница, но долготрајни една, како и.Ова стакло сол црн пипер мелница доаѓа со врвот вчитување дизајн кој ја елиминира хаос дека други, дното вчитување сол & пипер мелница поставува произведуваат.Нема потреба за инсталацијата на било каков вид на батерии благодарение на оваа лесно да се користи рачна мелница.ПРЕД ПОЛНИ СО ВИСТИНСКИ ХИМАЛАИТЕ СОЛ И СО ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЦЕЛАТА ЦРНА PEPPERCORNS : Започнете со користење на вашиот сол и црн пипер мелница право надвор од кутијата, без да поминуваат повеќе време и пари!.Ова не ' рѓосувачки челик сол црн пипер мелница комбо доаѓа prefilled со вистински Хималаите сол во еден сад, и висок квалитет на целата црна peppercorns во внатрешноста на другиот сад.5" широк од 7.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДОМОТ, од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И СТАКЛО ДИЗАЈН : Леле вашите гости и пријатели со вашиот дизајн смисла, со користење на овие сол и црн пипер брусилки, имаат вашата маса изгледаат стилски и елегантен во исто време!.5" tall Salt и црн пипер брусилки се неопходен дел на секој готвач е инвентар.Дали сакате свеж сол и бибер за да се направи еден оброк или сакате да го врвот исклучите вашиот вечера со некои, има застоена сол и црн пипер нема да го стори.Домот потрага сет Херметички капакот да се заклучи во вкусот На високо-квалитетни прилагодливи керамички роторот со пет мелење нивоа од грубата да парична казна Едноставен и лесен за употреба, прирачник за мелење На врвот на вчитување не-хаос дизајн Доаѓа prefilled со Вистински Хималаите Сол и со Висок Квалитет на Црна Peppercorns Без батерии се потребни СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ!Сигурен! 6 мл.

R

Избор на клиент