.

.

САТЕНСКИ МАЗНА Мед, Восок со Витамин Е, 14 Унца (Пакување од 4)

САТЕНСКИ МАЗНА Мед, Восок со Витамин Е, 14 Унца (Пакување од 4)

DEN 1049.28
Залиха

Мед, Восок со Витамин Д. сите намена depilatory восок што е добро за кожата и форми природен бафер помеѓу восок и кожата.Произведени од природни борова смола и вистински восок, Мед, Восок се шири ретко текот на голема површина на телото за исклучително лесна апликација.И дека природни бафер го прави подеднакво лесно да се отстрани.Мед, Восок со Витамин E : : SSW14 G previousnext ги видите сите Мед, Восок со Витамин E : : SSW14 G Најде Дистрибутер или Салон МЕД, ВОСОК СО ВИТАМИН Е SSW14 G комбинација на витамин Е и мед создава сите намена depilatory восок што е добро за кожата и форми природен бафер помеѓу восок и кожата.Произведени од природни борова смола и вистински восок, Мед, Восок се шири ретко текот на голема површина на телото за исклучително лесна апликација.И дека природни бафер го прави подеднакво лесно да се отстрани.Ние го препорачуваме за употреба на сите делови на телото и на секој тип на коса.Вашите клиенти ќе го сакам!.

R

Избор на клиент