.

.

Петтата Авенија - Обичај Мулти Големина/Форма Сјајот Микс - Сјајот за Персоналните Tumblers, Смола, Епоксидни, Нокти, Уметност, Лигите

Петтата Авенија - Обичај Мулти Големина/Форма Сјајот Микс - Сјајот за Персоналните Tumblers, Смола, Епоксидни,

DEN 360.00
Залиха

Роуз Злато Мулти-Size/Форма Holographic Сјајот Микс.Полиестер - мека, лежи рамно, не се изгуби искра, голема покриеност.Растворувач Отпорни.Топлинска Отпорност.Отпорен На Вода. 2 мл од страна на тежина во 4 мл шише како на сликата.Совршен за користење во смола, ноктите уметност, на фестивалот, шминка, лигите, итн.PDB обезбедува квалитет на сјајот кој стои над останатите, со исклучок искра и голема покриеност.Нашите сопствени сјајот меша се curated и се меша во нашиот магацин во Колорадо Спрингс.

R

Избор на клиент