.

.

480 Поставува Кожа Заковки Комплет, Двојно Капа Кожа Заковки и Прилепува, 4 Бои 3 Големини од Кожа Поправка Комплет за Кожа Занаети, Чевли, Кеси, Декорација (Злато, Среб

480 Поставува Кожа Заковки Комплет, Двојно Капа Кожа Заковки и Прилепува, 4 Бои 3 Големини од Кожа Поправка Комплет

DEN 1862.40
Залиха

【МУЛТИ-ЦЕЛ】Можете да ги користите овие 480 групи на кожа занает заковки за поправка или DIY украсуваат чевлите, purses, облека, футроли, нож sheaths, ранци, чанти, фармерки, комбинезони, пет јаки, ремени или други кожа и платно производи. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Тоа ќе биде лесен и удобен за вас да се направи поправка или ги красат вашата сопствена облека, чевли и чанти со нашата практична кожа занаети заковки алатка за полнење.Со овие големи кожа заковки, вашата кожа занаети ќе биде совршен!. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Нашите studs и навртки за кожа се направени од издржлив Бакар.Тие се светлина во тежина, трајни и здрав.И нивната површина е мазна и сјајна. 【КОРИСНИ КОЖА КОМПЛЕТ】ќе добиете целосен комплет на кожа заковки комплет се состои од 480 поставува двојно капа заковки во 3 големини и 4 бои и 4 PCS поставување на алатки (1 x удар, 1 x занитвам installer, 1 x База, 1 x Удирање Клешти) во пластична кутија.И 4 различни бои на кожа заковки во злато, сребро, бронза и gunmetal ќе ги задоволи вашите потреби за различни занаети DIY. 【ВАЖНО】Кога ќе го инсталирате, ве молиме да не направи дупка премногу голема.Заковки ќе падне лесно преку голема дупка по инсталацијата. 1. Ќе добиете 480 поставува двојно капа заковки во 4 различни бои и 3 различни големини, кои можат да ги задоволат вашите различните потреби за DIY занает. 2. Нашата кожа занает заковки комплет е добро за поправка на скршена појас, кожа занает, облека и додавање на украси, DIY занаети.Answer : ___________________________ NOTE : 1. Овие кожа заковки се мали предмети, ве молиме, чувајте ги подалеку од вашите деца да избегне да биде изгуби од грешки. 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата ткаенина не е подебел од занитвам пост големина.Инсталирање На Настава :1. Подготви материјал и алат 2. Употреба на удар да направи дупка на материјал 3. Дупката е завршена 4. Стави двојно капа занитвам преку материјал потоа се поправи на база 5. Поправи капа на занитвам 6. Стави на мувла perpendicularly на занитвам капа и удри со рака чекан 7. Конечно заврши Известувања : Кога ќе го инсталирате, ве молиме да не направите дупка премногу голема, тоа ќе биде падне лесно по инсталацијата.

R

Избор на клиент