.

.

Лесно се Оддалечила Од Плетење Модели 17oz Гимнастик

Лесно се Оддалечила Од Плетење Модели 17oz Гимнастик

DEN 955.20
Залиха

Лесно се Оддалечила Од Плетење Модели 17oz Гимнастик.Секој од нашите 17oz Гимнастик е обичај-рачно изработени на SUS 304 тело и премиум материјалот капак.Единствениот пијалок капак што ја користи моќта на магнети за да се задржи вашата вода, пиво, или омилен пијалок на заклучување.Траен слој на боја не ќе€т исчезнат, кора, или пукнатина низ прошири полето користите и, исто така, обезбеди дополнителна контрола.На двапати ѕид изолирани гимнастик со вакуум меѓу им помага на вашиот пијалок да ги задржи своите температура од 3 до 4 часа.Поради светлината ефект, боја печатени може да биде малку различни во реално.Капацитет : 17oz.Димензии : Дијаметар=6.4 cm x Висина = 21cm.Прирачник мери резултатите во некои разлика, љубезно ве молиме да бидат толерантни!.Пакет : 1 x 17oz Гимнастик (без слама).ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Совршен подарок идеја за вашите пријатели, дечко, девојка, сопруг, сопруга, родители, мајка, мама, тато, тато, татко во законот, дете, син, ќерка, брат, сестра, чичко, тетка, дедото, бабата на роденден, свети патрик ден, денот на мајката, таткото ден,valentine, денот на благодарноста, божиќ, ветеран на ден.СОВРШЕНА УБАВИНА ПОДАРОК СО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Нашиот Производ е со Врвен Квалитет.Најдобар Поддршка на Корисниците на Нашата компанија култура е фокусирана на Грижа за Корисниците и Клиентите Искуство.Тоа е причината зошто ние ви нудиме Поддршка 24/7/365 за било какви прашања може да имате.Лесно се Оддалечила Од Плетење Модели 17oz Гимнастик.

R

Избор на клиент