.

.

Кабел Прашања Snagless Долго Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Сина 75 ft & Cat6A (SSTP, SFTP) Заштитените Етернет Кабел 50 ft

Кабел Прашања Snagless Долго Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Сина 75 ft & Cat6A (SSTP, SFTP)

DEN 801.36
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Високи Перформанси Интернет кабел е Cat6 оценет; Етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што се Компјутери, компјутерски сервери, принтери, рутери, switch кутии, мрежа медија плеери, NAS, Vo IP телефони, По уреди, и повеќе.Кабел Прашања Snagless Долго Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Сина 75 ft & Cat6 A (SSTP, SFTP) Заштитените Етернет Кабел 50 ft.

R

Избор на клиент