.

.

Eibach Спортска Суспензија Б12 Про-Комплет Seicento (187) E90-30-016-01-22

Eibach Спортска Суспензија Б12 Про-Комплет Seicento (187) E90-30-016-01-22

DEN 623.52
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Модел : Fiat Seicento (187) 0.9, 1.1. Година : 01.98 - 01.10. Оска оптоварување Пред : 610 оска оптоварување задните : 630. Се забележува, 18, 20, 78, 161. Намалувањето Пред : 30 mm спуштање на задните : 30 mm.Модел : FIAT Seicento (187) 0.9, 1.1.

R

Избор на клиент