.

.

Принстон Катализатор Алатки, Уметност Резерви за Texturizing и се Движат Боја, Оптоварување на трудот - Бела

Принстон Катализатор Алатки, Уметност Резерви за Texturizing и се Движат Боја, Оптоварување на трудот - Бела

DEN 255.36
Залиха

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - На Оптоварување се ергономски дизајниран да се вклопуваат во вашата рака, со што се овозможува директна интеракција со вашата работа.МУЛТИ-МЕДИА АЛАТКИ - Катализатор уметност алатки се дизајнирани за употреба со сите медиуми, вклучувајќи ги и тешките-bodied бои, масла, acrylics и вода-miscible масла. "Катализатор алатка за собирање серија мора да имаат професионални боја потрошен материјал за уметници.Од sauté пан да плоча, Катализатор Ножеви и Оптоварување се дома во кујната.Затоа што алатки се направи отпорни на топлина силикони, ладење восок лушпи право надвор, што расчистување на snap.Сушен боја дури и може да биде лупено исклучување на силиконски површини и ножеви можат да бидат одделени од нивните дрвени рачки за чистење.Изработени од нов флексибилни силикони која е отпорна на топлина до 450-степени, нашите уникатно во облик на алатки инспирира пекарски и готвачи да се готви, се пече и се присутни на храна во нови и инвентивни начини.Работа со тешки-bodied бои и медиумите е местото каде што Катализатор Ножеви и Оптоварување навистина сјај.

R

Избор на клиент