.

.

Детроит Пистонс Лоши Момчиња Кошарка Тргување Картички Тим Во Собата, 1989-90 Fleer

Детроит Пистонс Лоши Момчиња Кошарка Тргување Картички Тим Во Собата, 1989-90 Fleer

DEN 237.12
Залиха

Комплетен тим сет од осум картички вклучувајќи Isiah Томас, Џо Dumars, Денис Rodman, Бил Laimbeer, Марк Aguirre, Вини Џонсон, Џон Salley, и Џејмс Едвардс!Поставени ќе бидат пакувани внимателно за превозот.Ние брод дневно од Мичиген.

R

Избор на клиент