.

.

Посебен Момент Needlepoint Комплет

Посебен Момент Needlepoint Комплет

DEN 861.36
Залиха

needlepoint.се вклопува 9" x 12".произведени во 1982 година. произведено во САД.комплетот содржи : печатени дизајн на 13" x 16" 100% памук interlocking 12 мрежа платно, волна предиво, игла, полн колор печатење и целосни инструкции.

R

Избор на клиент