.

.

Mothinessto 9-пински Преден Панел Флопи Диск за Биро Врвот Домаќин

Mothinessto 9-пински Преден Панел Флопи Диск за Биро Врвот Домаќин

DEN 719.76
Залиха

Жицата се прави на стандарден 9-пински конзервирани бакарна жица за да се обезбеди пренос на податоци.Погоден за биро врвот домаќин не пред USB интерфејс, лесен за употреба со матична плоча интерфејс.Целокупната структура е дизајниран со сосема нов инженеринг решение, трајни и сигурен.Целосна компатибилност - компатибилен со 90% од домаќинот инсталации на пазарот.Строги со големина на флопи диск интерфејс, завртка дупки и дијаметри се во согласност со стандардите за индустријата.Функција : Погоден за биро врвот домаќин не пред USB интерфејс, лесен за употреба со матична плоча интерфејс.Строги со големина на флопи диск интерфејс, завртка дупки и дијаметри се во согласност со стандардите за индустријата.Жицата се прави на стандарден 9-пински конзервирани бакарна жица за да се обезбеди пренос на податоци.Целосна компатибилност - компатибилен со 90% од домаќинот инсталации на пазарот.Целокупната структура е дизајниран со сосема нов инженеринг решение, трајни и сигурен.Панел е насликан со порцелански ниво боја прскање, чувствувате&домот.Spezifikations : Тип : USB 2.0 флопи диск преден панел Погоден : биро за врвот домаќин без предниот USB интерфејс Големина : 3.5 инчен Тежина : Околу 153g/5.4 оз Димензии : Прибл 10.2 x 9.4 x 2.5 cm/4 x 3.7 x 1inch Пакет листа : 1 x Флопи Диск Преден Панел 1 x приклучен Кабел 5 x Одредување Screws Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

R

Избор на клиент