.

.

ZHIERPIUS Шеќер Тест за Полнење, Безбедно Smart 5s 0.6 ул Гликоза во Крвта Метар со Тест Ленти на за Дијабетична Медицински Следи Glucometer(со 50pc Тест Хартија)

ZHIERPIUS Шеќер Тест за Полнење, Безбедно Smart 5s 0.6 ул Гликоза во Крвта Метар со Тест Ленти на за Дијабетична

DEN 1213.44
Залиха

*Нема кодирање. *Без копчиња. *Практично болка слободни. *Брза 5s тестирање време. *Трага на крв.Specification Blood примерок : свеж capillary целата крв, venous целата крв Калибрација на примерокот : venous plasma Test опсег : 1.1-33.3 mmol/LFast Тест време : 5s Tiny Крвен волумен : 0.6 ул примерок size HCT : 30-60%Истекот датум : 24 months Memory : 10 тест results Battery живот : До 1000 tests Battery тип : 2 батерии AAA Алкална 3 VDC (Не се вклучени во пакет)Карактеристики*Автоматско Ленти Ejections*0.6 ул крв sample Packing листата : инструмент +50pcs тест хартија.

R

Избор на клиент