.

.

KALINCO Зачин Рек Организатор на Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик 20-Jar Обновлив Зачин Решетката за Кабинет, Зачин Рингишпил Кула за Кујна

KALINCO Зачин Рек Организатор на Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик 20-Jar Обновлив Зачин Решетката за Кабинет,

DEN 311.76
Залиха

[Високо-квалитетни дизајн]-сржта заградата се направени од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и издржливи.На леќата тенџере е добро затворен, влага доказ и водоотпорен. [20 стаклени тегли]-зачин рек содржи 16 стаклени тегли, и е опремен со виткање инка и етикета, која може лесно да се идентификува и се чуваат за дневна зачини и различни зачини. [360-степен ротација]-ротирачките зачин решетката може да се ротира 360 степени, а на дното е не се лизга дизајн, кој може да биде ставен на кујната tabletop постојано и се користи за побрзо и поевтино. [Анти-намалувањето]-зачин пополнување устата е дизајниран да биде склон нагоре за да се спречи леќата од паѓање. [По-продажбата на услугата]-Ако имате било какви прашања во врска со зачин багажник, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Спајс решетката се погодни за зачувување на кујната контра простор, Заштеда на повеќе простор и лесен за користење додека готвење и чување на свежи зачини,се задржи вашата кујна повеќе чисти и уредни.Нејзините погоден за кујна, ресторани и партија buffets за да се подобри удобноста на оброци.Спецификација : .

R

Избор на клиент